Voetballen met Plezier - A.S.V. Zuid Arnhem

Voetballen met Plezier

Voetballen met Plezier

Vernieuwd jeugdplan!

Om onze jeugdafdeling een nieuwe boost te geven hebben wij plannen gemaakt voor de toekomst en is er een trainer/coach begeleider aangesteld. Hiermee willen wij de kinderen en het kader bij Zuid Arnhem nog meer voetbal plezier geven en willen wij ook proberen andere kinderen enthousiast te maken om lid te worden van Zuid Arnhem.

Wij hebben drie hoofd thema's gekozen die wij als basis nemen voor onze jeugdopleiding waarbij voetballen met plezier natuurlijk voorop staat.

•Vergroten van het zelfvertrouwen

•Verbeteren van het doorzettingsvermogen

•Stimuleren van teamplayer gedrag

Deze thema’s komen voort uit de visie van Sportplezier.nl en de Academie van sportkader van NOC*NSF. Een verkorte uitwerking inzien klik hier.

Ouders en/of kinderen die enthousiast zijn geworden en meer informatie willen of zich willen aanmelden, zijn van harte welkom en kunnen terecht bij de volgende link. Klik hier

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!